Представники команди «МС Дніпро» в прямому етері на телеканалі ДніпроTV розповіли про результати реалізації програми Велике Будівництво на Дніпропетровщині.

Експерти обстежили декілька доріг регіону, які, на їх думку, є найгіршими в регіоні, серед них і траса Т-0401. Саме цю територіальну автодорогу керівництво Дніпропетровської області Олександр Бондаренко та Святослав Олійник обіцяли відремонтувати ще влітку та станом на середину листопада обласна влада не вчинила жодних дій по ремонту цієї автодороги. Натомість Служба автодоріг провела аварійний ремонт та частково забезпечила проїзд.

Громадськість вважає, що такі тимчасові заходи не «переживуть» зимового періоду, а обласна влада зобов’язана була виконати свої обіцянки.«Шановні, якщо не виходить щось, або якщо європейці не довірили вас кошти, то говоріть про це.

Не треба затягувати процес, щоб в результаті цілі райони залишились без проїздного автошляху» — звернувся під час ефіру до керівників області голова ГО «МС Дніпро» Віктор Романенко.

Нічого особистого.

Далі буде.