На ділянці дороги М-04 (р-н с. Богуслав км 299-300), яку вже сьогодні називають «Дорога Єдності» на честь 30-річчя Незалежності України, прямо зараз відбуваються роботи з поточного середнього ремонту. Команда «МС Дніпро» виїхала на об`єкт.

Отже маємо, роботи виконуються підрядником Автомагістраль-Південь на замовлення Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області в рамках програми Велике будівництво.

Стосовно якості, перший показник, який є найбільш важливим для довговічності покриття — це температура асфальту, в даному випадку — середня температура суміші зафіксована двома пирометрами (один — наш, другий — підрядника) становить 150 градусів по Цельсію, це при нормі 145-150С згідно державних норм.

Що стосується в цілому всього технологічного процесу такого виду ремонту — порушень і невідповідностей зафіксовано не було. Тому, можемо зробити висновок, що за дорогу Єдності вже зараз нам не соромно! Дякуємо всім причетним до якісного ремонту за відповідальне ставлення.

Зазначаємо, що показана у відео ділянка траси М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине) є складовою частиною найдовшого автошляху країни, який матиме протяжність 1392,3 км та з’єднає Схід і Захід України, відкриття оновленої автодороги планується до 30ї річниці Незалежності України. На Дніпропетровщині протяжність траси М-04 складає 290 км.

Нічого особистого.

Далі буде!