Сьогодні хочемо опублікувати відразу два факти в рамках рубрики Було/ Стало, обидві проблеми були на шляхах загального користування державного значення і відповідальність за їх вирішення лягала на балансоутримувача — Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

1. Міст на трасі М-18, с. Піщанка, Новомосковського р-ну, 202 км. Провалля аварійне ліквідовано. Міст потребує уваги з боку балансоутримувача. Сподіваємося , що в рамках програми Велике будівництво 2021 р., все буде відремонтовано. (фото обкладинки)

2. Вказівник на трасі М-04,( Дніпро -Павлоград) в районі с.Меліоративне. Ми багато разів звертали увагу на те, що окрім неналежного стану вказівника. він ще й показує напрямок на не існуюче місто. Балансоутримувачу знадобилося два місяця, щоб це зрозуміти. На щастя, станом на сьогодні, вказівник був замінений і тепер повноцінно виконує свої функції.Зазначаємо, що за експлуатаційне утримання доріг державного значення в Дніпропетровській області відповідає підрядник Автомагістраль-Південь.

Як бачите, шановні підписники, лише висвітлення проблемних питань та привернення до них уваги відповідальних структур може сприяти наведенню ладу на дорогах. Тому пропонуємо вам не ігнорувати проблеми, а бути активними і повідомляти нашій команді МС Дніпро про ті проблеми, які ви зафіксували на дорогах регіону.

А ми і надалі будемо висвітлювати їх на власних ресурсах, тим самим сприяти їх вирішенню.

Далі буде.