Ви писали, ми перевірили і доповідаємо.


Близько тижня тому на нашому ресурсі було опубліковано відео з оглядом стану дороги Н-23 відремонтованої у 2020 році в рамках програми Велике будівництво після першого «зимування» (деталі тут: https://youtu.be/_UmoNOoi6tk).


Як ми зазначали, стан дороги задовільний, але не без питань. Сьогодні ми говоримо про ділянку дороги Н-23 саме на перетині Дніпропетровської та Кіровоградської областей. За нашою інформацією, ремонт на даній ділянці траси робила субпідрядна компанія Будрегіон, керівник Бурік Олексій.


Після першої зими на перетині областей та частково на початку території Кіровоградської області фіксуємо такі недоліки: виступ в`яжучого на поверхню (бітумні плями), пагана якість стикового шва, місцями прояв сітки тріщин на асфальтному покритті, незадовільний стан узбіччя та системи водовідведення, а саме ознаки руйнації спеціальних лотків.


Команда «МС Дніпро» як профільна громадськість, вважає подібний стан дорожнього покриття після першого осіннє-зимового періоду не допустимим та звертається до генерального підрядника Автомагістраль-Південь та замовника робіт Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області з наполегливим проханням сприяти якнайшвидшому усуненню недоліків на вказаній ділянці та подальшим посиленням контролю за якістю робіт виконаних субпідрядними компаніями.


Нічого особистого.
Далі буде.