Відмінити гарантію в суді — Done!Сумнозвісний підрядник УПС группа компаний вчергове намагається уникнути відповідальності за можливий брак при ремонті державних автошляхів Дніпропетровського регіону!

Так Ухвалами Господарський Суд Дніпропетровської Області від 21.10.2020 за позовом ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» до Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області було відмінено пункт 2.7 договору на середній поточний ремонт на автодорогах Н-08 та М-04 в частині гарантійних зобов`язань!

Тобто через 3.5 роки після підписання договору, враховуючи, що вже рік триває судовий процес за позовом Служби автодоріг в якому ТОВ «УПП ІІ УПС» намагаються зобов`язати в рамках гарантійних термінів всі багаточисельні недоліки на державних автошляхах ця компанія в судовому порядку відміняє гарантію на ремонт!

На наш погляд, це негативний судовий прецедент, який може мати негативні наслідки на загальнодержавному рівні!

Ми звертаємось до Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області з наполегливим проханням не проігнорувати дану проблему та подати апеляційну скаргу, в зворотному випадку нами буде направлено заяву про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 (службова недбалість) ККУ. І не кажіть, що ми вас не попереджали!

Далі буде.