Команда «МС Дніпро» неодноразово звертала увагу всіх причетних та акцентували на недоліках, які на нашу думку, були допущені підрядником УПС группа компаний під час середнього поточного ремонту автодороги Р-73 /Н-08/-Нікополь.

Зараз отримавши від нікопольських активістів повідомлення про те, що ділянка траси в с. Сергіївка «посипалась» через 3 місяці експлуатації ми виїхали на трасу Р-73!

Побачене нас нажахало! Покриттю три місяці, а воно вже вкрилося сіткою тріщин, стики розходяться, а шелущіння має всі ознаки початкового етапу сегрегації, що в подальшому стовідсотково призведе до руйнації! Дорога вартістю понад 1 млрд грн вже у стані руйнації!

Президент обіцяв з’єднати дорогами всю України, ми, шановний Володимир Олександрович, говоримо Вам відверто: «Якщо такими дорогами Ви будете з’єднувати України, то краще не витрачайте бюджетних коштів».Наша організація наполегливо звертається до куратора проекту Велике Будівництво Кирила Тимошенка.

Шановний пане Кирило, ми особисто спілкувались з Вами в аеропорту «Дніпропетровськ» наприкінці листопада 2020 року під час робочого візиту Президента України на Дніпропетровщину і передали Вам в руки всі зафіксовані нашою командою факти порушення технології під час проведення середнього поточного ремонту траси Р-73 підрядником УПС група компаній.

Ми вважаємо, що у зв’язку з тим, що на місці ця проблема не вирішується, ми просимо Вас, Кирило, особисто втрутитись у дану ситуацію! Ми не можемо допустити, щоб ініціатива Президента була «завалена» і не тому що це ініціатива Президента, а тому що це важливий проект для нашої країни. Але такі підрядники, як УПС група компаній, які вже декілька років поспіль брутально ігнорують всі умови договору в частині гарантійних зобов’язань, переводять всі зауваження до якості виконаних ними робіт у довготривалі судові процеси, вживають спроб щодо фіктивного банкрутства компанії, мають на меті, як ми вважаємо, виключно отримання прибутку, а ніяк не виконання своїх зобов’язань!

Контролювати можна, контролювати потрібно! Пане Президент, ініціатива в такому вигляді не виглядає, як ініціатива. Більше схоже на відмивання грошей, чи саме таких результатів Ви прагнете досягти?Чекаємо на негайну реакцію!

Нічого особистого.

Далі буде.