Sv_flagГероїзм та відвага, злагоджена та ефективна робота, яку проявляють українські військові у боротьбі із російською агресією, яка розпочалась у 2014 році, вкотре підтверджують славу про українське військо.

18 жовтня 1997 року Президент України підписав Указ № 1167/97 про встановлення свята — День Сухопутних військ України, котре відзначають щороку 12 грудня.

Сухопутні війська Збройних Сил України були створені у складі Збройних Сил на базі Указу Президента відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні Сили України» в 1996 році.

Сухопутні війська збройних сил є головною військовою опорою незалежної Української держави. Їх головними завданнями роботи є виконання своїх функцій як у мирні часи та і в часи війни. Їх чисельність становить приблизно половину кількості всіх збройних сил країни.

Роди військ Сухопутних військ Збройних Сил України: механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає військових, що служать у Сухопутних військах України та захищають нашу країну від ворогів, бажаємо вам високого бойового духу та міцного здоров’я.

За матеріалами  www.dilovamova.com

Добавить комментарий