Міжнародний день молоді започаткувала Генеральна Асамблея ООН в 1999 році 17 грудня, ініціатором встановлення цього свята стала Всесвітня конференція міністрів, яка займається питаннями молоді і відбувалась 812 серпня 1998 року.

мдм 1
На конференції було внесено пропозиції щодо проведення низки заходів, присвячених цьому дню, щоб надати молоді більше інформації   про Всесвітню програму дій для молодого покоління, яка повинна була діяти до 2000 року, а прийняли її на Асамблеї в 1995 році.

Молоде населення складає четверту частину всієї робочої сили світу, але половина  з них є безробітними. Ринок праці має багато складностей з утриманням стабільного рівня зайнятості для молоді, виняток ставлять лише висококваліфіковані кадри.

На сьогодні в світі проживає приблизно три мільярди чоловік з віком до 25 років. Більше 500 мільйонів живуть бідно. Більше 100 мільйонів дітей не ходить до школи. Кожного дня помирає 30 тисяч дітей від бідності. Щоденно на 7 тисяч більше стає хворих на ВІЛ/СНІД.
Генеральний секретар ООН звернувся до світової спільноти з закликом необхідності вирішення проблем різного віку та взаємозвязку поколінь спільними зусиллями.

В Україні, на жаль, проблеми молоді є досить актуальним питанням та потребують постійної уваги як від керівництва країни, так і від міжнародної спільноти. Тому, даний день, який закріплено на міжнародному рівні, дає  можливість ще раз звернути увагу на питання, що турбує молоде покоління.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий