Ми завжди з нетерпінням чекаємо на літо, заздалегідь будуємо плани на відпустку. В українців є можливість не відїзжаючи за кордон відвідати знамениті європейські місця. Як не дивно, на території країни міститься багато західноєвропейських, африканських, країн Далекого Сходу.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  підготували добірку з п’яти місць в Україні, які варто відвідати!

Частинка Італії на Одещині

Невелике містечко Вилкове розташоване в південній частині України, за 300 км віл Одеси. Звичайна назва, на яку можна і не звернути увагу на мапі та і населення декілька тисяч жителів. Проте, Вилкове – це місто на воді. Тож в Україні виявляється є своя власна Венеція. В цьому місті ви не знайдете вулиць чи тротуарів, тут лише канали завдовжки в декілька метрів, по яких мешканці плавають на вітчизняних гондолах. Для справжньої Венеції притаманні запахи цвілі, а в Вилковому на вас свіже і чисте повітря.

Де в Україні справжня Африка

Багато людей мріє побувати на африканському сафарі, саме для них є гарна новина, не обов’язково летіти до Африки задля її екзотичної природи. Недалеко від міста Каховка, яке розташоване від обласного центру – Херсона розташовується знаменита українська заповідна територія під назвою Асканія Нова. На цій території унікальна незаймана природа, де на свободі проживають цікаві для нашої природи звірі та птахи. Ви можете тут побачити верблюдів, зебр, фламінго, бізонів, буйволів. В Асканії Новій всі її мешканці поруч, їх можна кормити з рук.

Японія  на території Ужгороду 

Є люди, які вивчають японську мову, культуру, захоплюються аніме – являються прихильниками Японії. Для всіх Вас і не тільки на травневі свята частинка східного оазису – алея сакур в Ужгороді. Саме в цей час відбувається цвітіння цих дерев, яке являє собою фантастичну картину в рожевих тонах, нагадує кадри з японських фільмів. Цим видовищем варто помилуватись. Як бонус на вулицях Довженка та Ракоці, поряд з сакурами цвітуть неперевершені магнолії.

Альпи в Закарпатті

Кремезні гірські вершини, вкриті білим снігом, немов шапками – це обличчя Альп. Натомість Карпати можуть запропонувати Вам безмежні простори незайманої природи і гостинність місцевого населення. А також велика кількість гірських річок, великі пасовища, гуцульський побут – все це створює своєрідну атмосферу.

Всім відвідувачам Карпат обов’язково необхідно відвідати Синевирське озеро. З його назвою пов’язана красива легенда графської доньки Синь. Окрім легенд місце має чарівну природу. Вода є настільки чистою,що можна бачити дно. Місце має назву «перлина Карпат».

Карпатська “Голландія”

Кожен рік Нідерланди приймать мільйони відвідувачів, які хочуть побачити місцевий парк нарцисів. Чи відомо Вам на, що Закарпатті є місця набагато мальовничіше? На території міста Хуст, що на 300 від Львова. Щорічно на початку травня можна спостерігати яскраве видовище – величезне поле білих квітів нарцисів. У місцевого населення є власна легенда в пояснення цього явища. В підтвердження романтичній історії місцеве населення має мальовничу долину нарцисів.

 

Отож, як бачимо,  подорожі Україною можуть бути такими ж цікавими і пізнавальними, не гірше ніж в Європі чи іншому місті світу. Це зараз ці місця відомі лише українцям, а вже в майбутньому вони завдяки нам, можуть стати всесвітньо відомими. Подорожуймо Україною, відкриваємо нові горизонти для себе та закордонних туристів.

 

 

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

фото: ridna.ua

Добавить комментарий