16 листопада — День працівників радіо, телебачення і зв’язку України

81190686День працівників радіо, телебачення і зв’язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Девіз працівників зв’язку та сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».

16 листопада кожен житель країни, хто дивиться телевізор уранці, перевіряє поштову скриньку, слухає новини по радіо у транспорті – тим самим відзначає День спеціалістів, які щоденно надають можливість комунікацій в нашому повсякденному житті і змогу свілкування в бізнесі.

В цій галузі працюють 250 000 робітників в Україні, завдяки їх роботі зменшується відстань між населеним пунктами та людьми, множиться не лише інформація, а й цінності народу.

Зв’язок та сферу інформатизації в нашій країні забезпечують оператори зв’язку, їх більше тисячі, провайдери інтернету (500), відділення поштового зв’язку (15 000), 10 ВНЗ відповідного профілю, які кожного року готують 30 тисяч фахівців в сфері телекомунікацій, науково-технічні та проектні інститути (10).

   Робітники галузі вважають, що відзначення цього свята саме восени пов’язане із періодом, коли проводяться підсумки року і будується перелік робіт на настувний рік.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро вітає всіх працівників в галузі зв’язку та телекомунікацій з їх професійним святом та бажає здоров’я, віри у себе та нових здобутків.

За матеріалами www.kobeta.in.ua

 

 

Добавить комментарий