Сьогодні,  1 квітня 2017 року, відбувся вже четвертий флешмоб у рамках акції Тризуб — це Україна!

На цей раз ініціативу Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» перейняла Громадська організація «Характерник» у місті Павлоград. Близько 70 громадських активістів Дніпра і Павлограда створили живий тризуб у самому центрі міста на Соборній площі.

павлоград

Це вже четвертий  флешмоб #тризубцеукраїна, який на Дніпропетровщині реалізовується Громадської організацією «Майдан Січеслав-Дніпро» в рамках всесвітньої акції #TridentIsUkraine.

Нагадаємо, що всесвітня акція #тризубцеукраїна має на меті популяризацію українських національних символів за кордоном.

Акція завершилась мітингом, під час якого виступили ініціатори акції члени правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко та Вероніка Коміссар,  а учасники естрадного театру «Елен»продекламували вірші відомих українських поетів.

Команда Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» дякує своїм партнерам, а саме Громадській організації «Екодніпро Стандарт», Громадській організації «Характерник»,  ініціативній групі «Зелений світ Січеслава» та Громадській організації «Суспільство проти свавілля» за участь та всебічну підтримку в реалізації флешмобу Тризуб-це Україна!

Наступна акція відбудеться 7 квітня 2017 року  у дніпровській середній школі №74, а далі за планом школа №37!

Слідкуйте за новинами!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» 

 

Добавить комментарий