Сьогодні,  17 квітня  День пожежної охорони!

12047_1

 

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято — «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

Працівники пожежної охорони по першому сигналу про небезпеку негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей.

Пожежникам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви.

Робітники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.

Працівників пожежної охорони України, героїв, що зберігають наш спокій, громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро»  вітає з професійним святом. Дякуємо за вашу мужність і відвагу, проявлені в самих екстремальних ситуаціях, коли лише самовіддані люди здатні зберегти присутність духу.

Бажаємо здоров’я вам і вашим близьким. Миру, добра, злагоди!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

За матеріалами: dilovamova.com

Добавить комментарий