Національна гвардія України сьогодення — це підрозділ, який входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції. Створення Нацгвардії відбулось 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До складу цього правоохоронного підрозділу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.

 ngu.gov.uangu.gov.ua

Україна — унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив — запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея.
На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства — Національна гвардія України.

18-го березня 2015-го року, ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України встановлюється як офіційне профільне свято, яке тепер щорічно відзначається 26-го березня. Цим же Указом визнається таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 26-го березня 1996-го року № 216 «Про День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України».

В цей День ми щиро вітаємо нацгвардійців та їх родини! Бажаємо вам Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості!

Прес-служба ГО  «Майдан Січеслав-Дніпро» за метеріалами: dilovamova.com