big-big_4231_da74565В грудні 2002 року Президент підписав Указ № 1121/2002 щодо призначення в Україні професійного свята — Дня адвокатури, який кожного року святкують 19 грудня.

Згідно Закону України «Про адвокатуру», який вступив у дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року.

Адвокат— це спеціаліст в сфері юриспруденції, тому перш за все він повинен надавати людям повний об’єм інформації. Якщо брати до уваги конкретні приклади, то це не лише кваліфікований спеціаліст, що повинен зробити так, щоб обвинувачений уникнув покарання.

Адвокатура в Україні – професійне громадське об’єднання на добровільних засадах, що захищає права, свободу і виступає представником законних інтересів громадян України, іноземців, осіб без громадянства, юридичних осіб, для надання їм різних видів юридичної допомоги.

Свято покликане, щоб звернути увагу на велику суспільну роль цього правозахисного інституту в Україні. Ефективність роботи адвокатів є відображенням розвитку демократії в країні, його політичної та економічної ситуації.

Не зважаючи ні на що, адвокати мають зберігати професійну таємницю, вони можуть співпрацювати із обвинувачами, в тому разі, коли це буде в рамках закону. Є висловлювання, що на війні всі засоби хороші, але різниця світського суду від військових боїв, що йдеться про загальноприйняті норми моралі та моральність.

Вітаємо всіх адвокатів України!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий