Громадська комісія перевірила роботу пункту ГВК розташованому на а/д М-04 в районі Кам‘янськоі розвилки.

На посту працюють три посадові особи Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області та два співробітника патрульної поліції.
Завдяки грамотному встановленню Службою автодоріг у Днірропетровській області дорожніх знаків жодна вантажівка не може проїхати повз ваговий комплекс, що суттєво додало роботи Укртрансбезпеці та м‘яко кажучи нервує водіїв. Так за присутності громадськості було зафіксовано два перегрузи на зтроєнну вісь та один по загальній вазі, водії, що є логічним, не згодні з цим та просять Укртрансбезпеку звернути уваги на зерновози та вантажівки Нашої ряби. Які за їх словами завжди їздять з перегрузом.

Зі свого боку комісія фіксує, що прийняте рішення та фінансування будівництва майданчиків ГВК за рахунок обласного та міського бюджетів знайшло свою позитивну реалізацію у вигляді якісно збудованих майданчиків і в Укртрансбезпеки не залишилається шансів проігнорувати свої прямі обов‘язки!

На сьогодні в області діє два пункти ГВК, а Михайло Ноняк обіцяв, що в березні запрацює 4и, ну що нагадуємо пану Голові про його публічну заяву та чекаємо відкриття ще двох пунктів габаритно-вагового контролю.

Далі буде.