100023_1425279623Усвідомлюючи важливий внесок у процесі реалізації податкової політики в державі, Президент України 24 жовтня 2005 року підписав Указ № 1506/2005 «Про День працівника державної податкової служби України»,  відповідно до якого податківці відзначають своє професійне свято, яке країна відзначає кожного року 2 липня.

Зважаючи на те, що в радянські часи адміністрація податкової служби не працювала. Важливість витрат при створенні бюджету була не суттєвою. До того, ж керівництво знаходилось не в Києві, а в Москві. Це спричинило те, що в Україні тоді не було спеціалістів-податківців та не були сформовані податкові традиції

Створили податкову службу в Україні постановою Ради Міністрів Української РСР від 12 квітня 1990 р. «Про створення державної податкової служби в Українській РСР», згідно з якою необхідно було завершити процес формування податкової служби в Україні до 1 липня 1990. Державна податкова служба була створена, як один із підрозділів Міністерства фінансів.

Указом від 22 серпня 1996 року № 760/96 на базі Головної державної податкової інспекції України була утворена Державна податкова адміністрація України і необхідні державні податкові, в той момент, як були ліквідовані державні податкові інспекції.

На даний момент колишні податкові адміністрації є складовою Державної фіскальної служби.

Працівники цієї служби слідкують за дотриманням податкової політики,щоб забезпечити належний рівень надходження фінансів до бюджету, створює ефективну роботу економіки держави, а також надає можливості Україні в подальшому стати гідним членом світового співтовариства.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий