2 серпня в Україні своє професійне свято з 1993 року відзначають військовослужбовці Високомобільних Десантних Військ. Це свято для країни, що вже 4 роки протистоїть російській агресії на Донбасі та в Криму, стає знаковим у світлі звитяг підрозділів ВДВ протягом усього вищезгаданого протистояння.

Co1EiXRWgAQ99jH

У часи коли наша армія була в занепаді десантники першими ставали на шляху у ворога, та своїми героїчними подвигами надихнули українську націю на успішну боротьбу з більш потужним агресором.  Наприклад, рота 25 повітряно-десантної бригади, що перебувала в Криму, в Перевальному під час анексії, прорвалася через ворожу блокаду до України у повному озброєнні та зберігши бойову техніку. Навіть підрозділи ГРУ Росії не зважилася тоді на те, щоб спробувати зупинити українців, мабуть боючись обернути зразкову операцію з анексії на криваву блокаду, що могла потягнути за собою набагато серйозніші для Росії наслідки на зовнішній, а головне на внутрішній арені. А вже 3 березня 2014 року підрозділи 79 окремої аеромобільної бригади з Миколаєва зайняли оборону на Чонгарі , зупинивши розповсюдження зелених чоловічків з Криму материковою Україною.

Під час вже практично відкритої війни з Росією неодноразово українські підрозділи ВДВ, доводили, що вони є елітою знекровленого за 20 років українського війська – знищення 25-ю повітряно-десантною бригадою всієї бронетехніки супротивника під час прориву останнього зі Слов’янську, звитяги 79-ї, 80-ї та 95-ї  бригад під час битви за Дебальцеве продемонстрували агресорові свій професіоналізм, методично знищуючи величезну кількість танків терористів. Є ще багато прикладів шаленої самопожертви та високого професіоналізму українського десанту, що надихають нас, як громадян не складати «зброї» та не шкодуючи свого життя боротися за свою державу.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро вітає еліту українського війська з їхнім професійним святом!! Бажаємо вам, герої, перемоги над ворогом, та скорішого повернення до своїх рідних живими та неушкодженими. Дякуємо вам за вашу самопожертву та неймовірний патріотизм.

Бережи Господь Десант та Слава Україні!!!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»