Обіцянка, як то кажуть, цяцянка… Вибори вже пройшли та цей процес жодним чином не позначився на покращенні ситуації із станом штучних споруд Дніпропетровського регіону.Але обіцянок було багатенько.

Так наприклад, 3.11.2020 року на офіційній сторінці в мережі Facebook Солонянська ОТГ з’явилось повідомлення в якому зазначено, що за словами Солонянського селищного голови М.М. Копейко після проведеної ним телефонної розмови з заступником директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровська обласна державна адміністрація Верхотурцевим В.В. стосовно прискорення проведення робіт з ремонту штучної споруди на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 041701 Солоне — Лошкарівка на ділянці дороги Солоне – Тритузне – Новопокровка 6+282 отримано наступну інформацію:

1. Завершені тендерні процедури щодо визначення підрядної організації .

2. 05 листопада буде підписано договір на проведення ремонтних робіт.

3. Орієнтовний термін початку робіт 10 листопада поточного року.Команда «МС Дніпро», яка вже півроку опікується даним питанням і максимально привертає увагу суспільства та владних інституцій до проблем зі станом штучних споруд, не могла залишитись осторонь цих добрих новин.

На підтвердження заяв пана Копейко, 10 листопада (у день коли наче б то мають розпочатись ремонтні роботи мосту) ми знаходимось на мосту «смайлику» і фіксуємо…. А що ми зафіксували дивіться у нашому новому відео-матеріалі з рубрики «Прямо зараз».

Нічого особистого.

Далі буде.