Отже прийшов час.З початком теплої пори року експлуатаційне утримання автомобільних доріг є неможливим без видалення порослі, трави, гілок дерев, які вже виступають на проїзду частину, на узбіччі та розділовій смузі доріг. Тому Команда Мс Днипро звертається до балансоутримувача автомобільних доріг загального користування державного значення Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області та до генерального підрядника по роботі з експлуатаційного утримання вказаних автошляхів компанії Автомагістраль-Південь.

Шановні дорожники, просимо не зволікати, пам‘ятати про те, що кожні зайві -10-20 см. парослі обабіч дороги та на розділовій смузі, перш за все- це небезпека для учасників руху, а по-друге, це не виконання умов договору на утримання та порушення державних норм, по-третє,відповідно до приписів правил про утримання доріг -« Раз на декаду, компанія підрядник має об‘їжджати свої об‘єкти» та, як нам здалось, у генерального підрядника чомусь забули про цей пункт. А якщо не забули, то через 10 днів ми якраз це і перевіримо.

До речі, прямо зараз команда МС Дніпро перевіряє стан розділових смуг та узбіччя на дорозі М-04 Південний обхід. Поки що зауваження є. Те саме стосується і автодороги Н-08 де підрядник той же Автомагістраль- Південь. Але про трасу Н-08 деталі згодом.P.S.: Стан дорожного покриття, ямковість а особливо «трампліни» глибиною 8-12 См., також потребують уваги))Не перемикайтесь.

Далі буде.