-sklRo0LC-sЩорічно 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні відзначають День енергетика.

День для свята обраний невипадково, бо це найкоротший день і найдовша ніч в році, саме цього дня роботу електриків можна помітити найбільш яскраво.

Україна у всі часи мала високий рівень розвитку та керівництва, управління паливно-енергетичним сектором. На території нашої країни були розроблені і використовуються нові здобутки цієї сфери.

Наша країна дуже пишається станом енергетики в минулому та має надії, що цей комплекс дуже перспективний у майбутньому.

Професійне свято енергетиків відоме своїми сформованими часом традиціями, які вже перейшли у професійне русло, тісно взаємодіє з іншими сферами, що не завжди мають зв’язок з підтримкою та розвитком енергетики. Варто пам’ятати, що від рівня злагодженості енергетиків залежить не тільки виробництво та промисловість, а вся економічна сфера. Необхідність та важливу роль спільної праці підтримується часом та досвідом.

В незалежній Україні професійне свято енергетиків додатково затвердили № 522/93 Президента України від 12-го листопада 1993-го, згідно якого кожного року це свято відзначають 22 грудня.

Призначення свята взимку додатково наголошує на необхідності взаємодії, злагодженості в роботі енергетиків країни.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх енергетиків та бажає їм життєвих сил, успіхів у роботі, наші щирі вітання!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий