ulDAaSECLbUПід поняттям туризму ми розуміємо масове явище і широкі можливості здійснення подорожей, дане поняття виникло на початку минулого століття. Воно дуже швидко розвивалось та ставало популярним серед жителів розвинених держав та країн, що розвиваються. Само поняття туризм дало поштовх для виникнення великої кількості термінів та визначень на туристичну тематику. Для прикладу – діловий туризм, туризм для відпочинку, зелений туризм, розважальний, бізнес туризм та багато інших абсолютно нових видів.

Інтерес до туризму можна пояснити тим, що він вигідний у всьому. Завдяки його наявності туристичні регіони мають змогу розвиватись та отримувати прибутки, в цей час впливає на підтримання культурного збагачення на високому рівні та надає людям, які подорожують велику кількість позитивних емоцій.

В свою чергу проаналізувавши вигідність та необхідність розвивати доступність туризму, Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй в 1979 році, на той час вона розташовувалась в місті  Торремоліно (Іспанія), ініціювала  створення міжнародного свята – «Всесвітнього дня туризму», яке запланували відзначати  27 вересня. Головна ціль цього свята не лише популяризація  туризму, а й наочно показати його роль в економіці країн та світового господарства, а також майбутні тісні зв’язки між різними країнами. Велика кількість країн долучилась до пропозиції цієї впливової міжнародної організації. В незалежній Україні на основі Указу Президента від 21-го вересня 1998-го року № 1047/98 було встановлено свято «День туризму» і відзначається воно також 27 вересня.

День туризму – святи тих людей, що хоч раз в житті були у ролі мандрівника, відвідували лісову місцевість чи поле, галявину, відпочивали біля водойм, стали відвідувачами курортів, морського узбережжя, все те, що дала нам наша планета.

 Відповідно також, що це свято стосується і тих людей, хто працює в сфері туристичного бізнесу. А саме працівників готельних комплексів, туристичних фірм, музейної справи, всі вони своєю працею роблять внесок в наш відпочинок.

Команда  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає зі святом всіх, хто приймає участь у туристичний сфері!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий