28 жовтня День визволення України від фашистських загарбників

DSCN142528 жовтня в Україні проходять святкові заходи стосовно 72-річниці з дня визволення території нашої країни від фашистських загарбників. Цього дня завжди згадують страшні часи та героїчні вчинки.

1941 рік був дуже тяжким роком, з великою кількістю випробувань, які випали на долю українського населення. Саме 22 червня 1944 року став початком дуже страшної та кривавої війни у світі.

З початком війни, сильної агресії зі сторони фашистської Німеччини, війська Червоної Армії та населення нашої країни героїчно захищали нашу рідну землю від ворогів. Загони регулярної армії як могли боронили кордони від ворожих загарбників. Проте перші в дні війни були дуже складними ,так як ворог значні переваги у війську. Ворог був краще озброєний, наші війська втрачали багато солдатів, війська Німеччини просувались вглиб нашої країни крок за кроком. Як результат вся країна була окупованою ворогом. Настали дуже складні часи для всього українського народу, всі люди були у страху, їх принижували. Цей період тривав 3 роки.

Після тяжкої битви під Сталінградом вдалося розгромити фашистські війська, далі була Курська битва і розпочався період визволення нашої території і в цей час всі жили з вірою у перемогу. З 1943 року розпочалось визволення території України.

Під час Дінпровсько-Карпатського наступу війська Червоної Армії провели 10 вдалих великих наступальних операцій, залучена була військова та бойова авіація Чорноморського флоту. Битва за визволення нашої країни не зупинялась ні на день і тривала до 28 жовтня 1944 року.

Найбільш кровопролитні бої проходили за славну українську річку Дніпро. Після форсування Дніпра наші війська значно просунулись по території України. А вже у 1943 році було визволено столицю нашої Батьківщини – Київ. Цей день 28 жовтня вважається Днем визволення України від німецько-фашистських військ.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх жителів України із річницею визволення України! Вічна пам’ять полеглим і пошана живим. Нехай завжди будуть на нашій землі лише мир, дружба між народами й людьми і чисте небо над головами.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий