Для підтримання престижу праці в інформаційно-медійних структурах Збройних Сил України та структур Міністерства оборони України, Міністр оборони України підписав наказ № 698 від 27 грудня 2010 року «Про встановлення Дня інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України» – цей святковий день щорічно відзначають 29 грудня.

Не секрет, що 29 грудня 1991 року розпочав свою роботу перший прес-секретарь військового відомства незалежної України і було сформовано прес-службу Міністерства оборони України. Ці дії стали початком створення і формування у Збройних Силах України підрозділів, що кожен день оперативно інформують громадськість про новини Українських військ та формують позитивний імідж наших військ та військових традицій у жителів країни.

Працівники інформаційно-медійних структур міністерства оборони України та Збройних Сил України мають високий рівень професіоналізму, завжди напоготові бути корисними Збройним Силам України та своїй країні.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх працівників інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України та зичимо їм здоров’я, сімейного щастя та гідного виконання своїх обов’язків!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» за матеріалами www.dilovamova.com

Добавить комментарий