Історія, що сталась в цей день викликає багато неоднозначних відгуків. Свої неоднозначні оцінки висловлюють як дослідники, історики, так і представники різних країн.

29 січня 1918 року…Збройне протистояння на залізничній станції неподалік від селища Крути, що розміщувалась за 130 кілометрів на північний захід від Києва. Учасниками тих подій були юні невеликі загони УНР (приблизно 600 людей) і славетна Червона гвардія Радянської Росії, що мала значні переваги перед супротивниками у числі, боєприпасах та досвіді в участі у воєнних діях. Результат бою був передбачуваний. У центрі громадського протистояння, стику суспільства та політиків, саме такі події дали змогу історії нашої країни розвиватись і не оминути увагою саме цей бій.

Причини виникнення цією важливої історичної події для деяких людей очевидні, для інших вони і залишаються незрозумілими, неправдивими, але вони мали місце.

Істина у тому, що українці люблять свою країну. Наш народ проливаючи свою кров, душею та клопітливою працею відрізняється від будь-якого іншого народу у світі і цим всим прагне до кращого життя та достатку. Не зважаючи на те, що сили не завжди рівні із ворогом наш народ робить історичні виклики.

День пам’яті Героїв Крут встановлений Указом Президента № 15 /07 від 15-го січня 2007-го року, його відзначають 29- го січня. Не зважаючи ні на що, цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті. Подвиг цього дня є прикладом для нинішніх та майбутніх поколінь. Це день надії і любові до своєї країни. День пам’яті Героїв Крут.

Добавить комментарий