3 листопада день інженерних, ракетних військ та артилерії в Україні

З-днем-артилерії-привітання3 листопада в Україні відзначають день інженерних військ. Цей день затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року задля відзначення відомих саперів, воїнів-інженерів. Кожен рік війська беруть участь у ліквідації наслідків стихійних, захищають мости та гідротехнічні споруди, проведенні рятувальних робіт.

Ще одне професійне свято українських військових ракетників, артилеристів пов’язане з днем 3-го листопада 1943 року  в часи Великої Вітчизняної Війни, коли почалась операція з визволення Києва. Святкування дня проводиться на основі Указу Президента України від 31-го жовтня 1997-го року № 1215/97.

Сучасні Збройні Сили нашої держави дуже складно уявити без застосування ракетних технологій і застосування професійної артилерії. Свій рівень ефективності вони показали під час військових конфліктів. Ракетні та артилерійські війська несуть свою службу у складі Української Армії, весь час підтримують високий рівень військової підготовки та професіоналізму, показуючи свої морально-патріотичні традиції, укріплюють авторитет нашої країни.

За існуючої традиції в це професійне свято для ракетних військ та артилерії керівництво країни в представники Міністерства Оборони України вітають військових. Військові, які добре проявили себе на службі отримують нагороди, їм присвоюють позачерговові військові звання. Відбувається видача грамот від уряду та пам’ятних подарунків від командування, готуються різноманітні святкові заходи, в яких приймають участь ветеранські організації.

Цього дня команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх військових, хто займається розробками та створенням високотехнологічної техніки, тих, хто несе військову службу в ракетних військах та артилерії. Зі святом Вас! Низький уклін!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Добавить комментарий