4 листопада — День залізничника України

donoda.gov.ua
donoda.gov.ua

Працівники Укрзалізниці святкують свій професійний день на початку листопада, а саме 4-го листопада. Пропозицію щодо цього дня висловила Львівська залізниця. В далекому минулому 4 листопада 1861 року, Львів входив до складу Австро-Угорської імперії,  залізничний вокзал міста вперше прийняв пасажирський поїзд, що мав назву «Ярослав». Цей поїзд виконував перший міжнародний рейс в історії сучасної залізниці. Поїзд з’єднував Відень та Львів, перетинав Краків та Перемишль.

Залізниця відіграє велику роль для розвитку економічної ситуації, роботи промисловості країні. День працівників залізниці закріплено Указом Президента № 257/93-рп від 15-го липня 1993-го року та відзначалось  в першу неділю серпня. Так було до 2002 року. За ініціативи генерального директора Укрзалізниці Георгія Кірпи, який почав працювати на цій посаді з 2000 року, це свято перенесли на 4-е листопада. Відповідно до цього Президент України підписав Указ № 1140/2002 «Про внесення змін до Указу Президента України від 15-го липня 1993-го року № 257/93-рп», був підписаний 11-го грудня 2002-го року.

Робітники Укрзалізниці виконуючи свою працю діляться з нами позитивними емоціями та дбають про нашу країну. Розвиток та модернізація залізничних шляхів підтверджує наявність економічного зростання. Залізниці являються дуже ефективним транспортом завдяки плідній праці залізничників.

В професійне свято українських залізничників команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» приєднується до привітань всіх робітників Укрзалізниці та бажає всім їм успіхів, достатку, високого рівня професіоналізму.

Зі святом, залізничники!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

За матеріалами www.dilovamova.com

Добавить комментарий