У 2015 році Президент України П. Порошенко підписав «Закон про Національну поліцію». З того дня в нашій країні з’явилося нове професійне свято — День поліції. Сьогодні, 4 серпня, українці відзначають цей день, але це нове свято стає знаковим для всіх, хто прагне проєвропейських реформ.

 

im578xAny-13925243_416231921879061_8596187346874821241_n

 

Реформа МВС, залишається однією з тих реформ, в наслідок якої українці відчули позитивні зміни у своєму житті та житті нашої держави. Багато ще треба зробити, але те  що за останні  роки поліції стали довіряти набагато більше наших громадян —  це аксіома.

Нова  поліція спрямувала всі сили на боротьбу за спокій українських міст в основному через профілактику правопорушень. Звісно не в усіх наших співвітчизників вистачає розуму, щоб змінюватися разом з країною та все ж робота поліцейських з населенням дається взнаки. Сумлінне патрулювання та діалог з населенням призвело до підняття самосвідомості українців та впевненості в тому, що ми захищені. І за це велике спасибі новим патрульним.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає усіх співробітників української поліції з їх дійсно професійним святом, бажаємо вам і надалі тримати високу планку професіоналізму, яким  за останні два роки ви здивували  і скептиків, і  прихильників.   Але немає межі самовдосконаленню, тому віримо, що ви, як гідні представники нової України надалі зробите все  можливе, для того, щоб кожен громадянин відчував себе ще більш захищеним у будь-якому куточку нашої держави.

 

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

 

З повагою, прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий