6 грудня — День Збройних Сил України

2497-1Цього дня своє професійне свято відзначають українські військові, які заслужено мають повагу та почесне ставлення до них з боку державних структур. Вибір саме цієї дати пов’язаний із ухваленням Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». На державному рівні свято призначили в у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Після розпаду СРСР, звісно, наша країна зіткнулась з економічними та іншими труднощами, проте не зважаючи на все це наші військові зберегли свою кваліфікаційну підготовку, свої традиції та зараз наша армія є  сучасною і боєздатною. На даний час українські миротворці мають велику популярність у світовому співтоваристві, це говорить про високий технічний потенціал військових Збройних Сил України.

Українська армія представлена Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами. Структура Сухопутних військ представлена армійською авіацією і аеромобільними військами, механізованими і танковими військами, ракетними військами і артилерією, високомобільними десантними військами і Військами протиповітряної оборони. Повітряні сили складаються з винищувальної і штурмової авіації, розвідувальної, транспортної і бомбардувальної авіації, зенітно-ракетних та радіотехнічних військ.

Сила будь-якої армії – це мужні та доблесні солдати, офіцери, які з кожним днем та роком збільшують її потенціал. Український захисник – це справжній воїн, патріот своєї Батьківщини, людина, яка знає ціну поняттю суверенність.

В цей святковий день команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає наших шановних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, їхнє керівництво та зичимо здоров’я, професійних звершень та кохання! Справжніх воїнів, що захищають народ, З Днем Збройних Сил України!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав Дніпро»

Добавить комментарий