Фото: anews.com
Фото: anews.com

Ви думаєте ви грамотна людина? Точно? Здатність читати лише невелика складова сутності грамотної людини, потрібно вміти також використовувати отриману інформацію вигідно для себе, для людей навколо вас, для вашої родини – це одне з найбільш суттєвих вмінь людини бути грамотною, хоча вона не завжди є основною.

Ви можете корисно використати прочитане?

Це дуже легко – потрібно, для початку бути мати більше концентрації, терпіння, добре орієнтуватись, не плутати нічого, важливо також не уявляти із себе мудреця, бо можна втратити розуміння корисності інформації, яка перед вами.

Як воно бути грамотним? Що взагалі означає «грамотність»? Це може бути ефективність використання інформації, можливість завжди знайти комунікаційні напрямки, творчі здібності, в кінці кінців – це можливість поліпшити рівень свого життя.

За інформацією, до 2020 року, молодим спеціалістам, які шукають роботу найбільш необхідними будуть комунікативні навички, вміння працювати в команді, здатність використання інновацій у вирішенні робочих завдань, критичне мислення.

Міжнародний день грамотності встановлений і відзначається Організацією Об’єднаних Націй.

Грамотність – унікальна властивість людини, яка кожного року робить багато успхів в цій галузі. На даний момент кількість грамотних людей в світі скдалає 4 мільярди. Проте грамотність різних вікових груп це ще не кінцева мета.

Боротьба з неграмотністю досі залишається масштабною проблемою. Деякі країни звісно, мають успіхи в цьому питанні, проте 860 мільйонів чоловік у світі до сих пір не вміють писати, більше 100 мільйонів не відвідують школу.

Велика кількість дітей, людей різного віку, які навчаються за шкільними або освітніми програмами не мають необхідного рівня грамотності, який потрібен сучасному світу.

Все ще присутня необхідність розгортання програм популяризації грамотності, які направлені на ті групи студентів, які потребують особливої уваги, найбільше це стосується жінок і дівчат, що не відвідують школу. Є також місця, де чоловіки та хлопці також потребують уваги до себе.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» бажає всім мати терпіння до науки, нових знань та навчитись їх вірно використовувати. Зі святом!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий