nise.com.ua
nise.com.ua

8 жовтня правознавці відзначають професійне свято День юриста. Цей день призначено Указом Президента України № 1022/97 від 16 вересня 1997 року. Відповідно ця професія отримала свій день в національному календарі України.

Деню юриста – професійне свято для тих людей, які  захищають права та свободи українських громадян. Спеціалісти у сфері правознавства, добре знають всі юридичні науки та чинне законодавство, і мають практичний досвід в області права, їх послуги у всі часи користувались великим попитом у суспільстві. А все тому, що суспільство постійно мусить здійснювати свої внутрішні та зовнішні відносини на основі чинного законодавства, а оскільки спектр людських взаємин дуже широкий є багато законів, які їх регулюють. Тож не кожному під силу ознайомитись та зрозуміти всю цю юридичну інформацію. Саме тоді на допомогу  приходять юристи. Роль професії юриста в правовій державі важко оцінити. Вона впливає на укріплення демократичних цінностей в країні, верховенства права та захисту прав кожного громадянина, підвищення рівня правової свідомості в державі.

На сучасному етапі свого розвитку Україна є досить молодою в правовому відношенні країні. Юридичні процеси є досить складними та потребують постійного вдосконалення в тому числі вже існуючого законодавства.

Благополуччя країни та її жителів має велику залежність з дотримуванням і повагою до прав і свобод людини.

Це завдання є дуже складним для молодої країни, але від її рішень буде залежати майбутнє цивілізованого суспільства. Юристи та спеціалісти в сфері права направлені вирішити ці важливі завдання з якими доводиться зустрічатись кожного дня українським громадянам та твердо захищають верховенство права.  На практиці забезпечення правових гарантій потребує багато сил та уваги, відмінної професійної кваліфікації та юридичної практики.

Роботу юристів регулюють закони, серед яких головним є Конституція України. На сьогодні юристів можна зустріти в багатьох сферах діяльності людини. Вони працюють над захистом громадян всіх верств.

Цей день офіційно не є вихідним днем, проте всі юристи України приймають вітання 8 жовтня.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» сердечно зичить вам щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий