«Друг — це одна душа, яка живе у двох тілах». (Арістотель) 

Всі ми маємо друзів – людей, яких ми вважаємо найближчими в нашому житті, 9 червня відзначається Міжнародний день друзів, тож цей день заслужено можна назвати днем любові до друга.

0_6b41e_9c48abdc_XL

Взаємини між людьми, які означають одне слово є унікальними  і інше слово складно віднайти. Дружба  — це розуміння без слів, відсутність користі, відкритість, довіра, спільні теми, інтереси, хобі. Друзі не залишать наодинці в складну годину, завжди допоможуть. Не залишаться ніколи осторонь. Вони надійні, відверті, складно знайти іншу людину для збереження власних таємниць. Позитивний настрій дружби складно оскаржити. Дружні відносини завжди були цінними.

Дружба та довіра завжди присутні у нашому житті, вони є однією із складових нашого життя. Ці відносини у деяких людей викликають сумніви, але дружба незамінна та бажана для багатьох людей.

Справжня дружба, як вважать дуже рідкісне явище. Можливо це не зовсім так. Хибне враження виникає, бо ми не помічаємо очевидних речей або встановлюємо дуже високі вимоги для присутності справжньої дружби, як ми будемо вимірювати, то так і нам будуть відміряти.  Дружба легко втрачається, але хто шукає – завжди знайде, не має переліку обов’язків і водночас має. Ці відносини є природніми, більше ніж ворожість. Її коріння це необхідність віддавати те, чого у нас забагато – увагу. Погодьтесь всі ми маємо це.

Наша увага часто йде на несуттєві речі, в той час, коли залишаються без уваги ті, що реально її потребують і дійсно є цінними для нас. Дружба може мати різні прояви, не має необхідності кожного дня підтримувати зв’язок. Достатньо лише уваги, без шкоди для себе, ділились тим, що ми маємо.

Кожний з нас має людину, яку саме сьогодні треба привітати зі святом. Адже цей день нагадує нам, що не зважаючи ні на які обставини ми повинні пам’ятати про наших друзів, які є важливими для нас та зробити їх цього дня трохи щасливішими.

Може хтось із нас цього дня знайде причину за багато часу зустрітись гучною компанією та поділитись новинами та приємними моментами в житті.

В День друзів не забудьте привітати своїх друзів! Нехай дружба ніколи не зникає з вашого життя. Нагадайте друзям про себе, підготуйте цікаву листівку, якщо маєте мало друзів, то саме сьогодні попрацюйте над їх  пошуком.

 

Зі Святом, Друзі, вас вітає колектив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»!

 

 

Добавить комментарий