На превеликий жаль, Україна в черговий раз дала можливість світу посміятися над собою. Прикро тільки, що нам доводиться плакати.

karma

Як влада може залякати населення, точніше – людей заможних і впливових, та до того ж політичних опонентів? Правильно: кинути їх за грати. І можна без приводу і будь-яких підстав. По-сталінськи. Або по-путінськи. Неугодний? До в’язниці! А стаття знайдеться – російські бізнесмени це добре засвоїли. Тепер, як бачимо, черга наших земляків.

І ось що цікаво: більша частина населення переживати з приводу плачу багатих не буде. Це нинішня українська влада чудово розуміє. Тому що народ у неї бідний, і, зрозуміло, не дуже й шанує багатих – нехай навіть патріотів. Однак кожна мисляча людина, хочеш не хочеш, подумає: ага, якщо мільйонера заарештували, то де там нам, грішним, голову піднімати.

А як же закон? – запитаєте ви. Та про що ви! Ми прийшли … ой, ні – нас силою привели до іншої Європи. Не до тієї, де високий рівень життя і люди не переймаються щодо свого майбутнього. А до тієї, де саме час згадати слова диктатора Франко: «Друзям –  усе, ворогам – закон». Так воно і виходить.

І арешт Геннадія Корбана – живий приклад того, як державна машина правосуддя перетворюється на бульдозер терору. За що його, який буквально рятував нашу бідну і кинуту державою армію і її покалічених бійців, відправили за грати? Чому за три дні ніякої конкретики з вуст правоохоронців ми не почули?

Кажуть, мовляв, кримінальні справи на Корбана завели давно, нібито вони лежали на полці до пори до часу. Та що ви кажете! Так це вже незаконно!

Ну а раз справи були заведені давно, то чому ж ніхто не озвучить хоча б один реальний епізод з доказами провини заарештованого? Чому, зрештою, людина втрачає свідомість в залі суду, а їй не надають медичну допомогу? Середньовіччя…

Ніколи не забуду перші дні дніпропетровського Євромайдану, коли купка людей в центрі Дніпропетровська пішла проти всієї корумпованої, наскрізь прогнилої державної системи. Як же ми вірили в те, що правда переможе! Як потім сподівалися, що після перемоги Революції Гідності, за ідеали якої десятки людей віддали свої життя в Києві, в нашій країні будуть дотримуватися законності.

Наївні! Адже виявилося, що свої обіцянки президент та його прихильники виконувати не збираються, а силові структури зовсім не відрізняються від горе-правоохоронців часів Януковича. Більш за те: з подільників «проффесора», які не встигли втекти за кордон, так нікого й не заарештували, а деякі розумники навіть обзавелися депутатською недоторканністю. Цирк та й годі! Сміх крізь сльози.

Втім, до «законного» обману державою ми вже звикли. Наприклад, на пачках цигарок по-європейськи пишуть: «Куріння вбиває». Тоді чому на пляшці горілки нічого подібного немає. Звичайно, вона ж лікує, правда? І що тепер, люба держава – напитися і забути? Та ні, не дочекаєтеся. Дочекаєтеся ви третьої частини Революції. На мою думку – самий час.

 

З Повагою! Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»Віктор Романенко

Добавить комментарий