b7bf3486982e4cc43532e60a741155a7_L

5-травня цього року, у приміщенні Марганецької міської ради на першому поверсі , владика Єфрем – владика Криворізький і Нікопольський УПЦ МП, на запрошення міського голови Жадько О.А. освятив церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Ось сюжет:

Начебто нічого страшного не відбулося, але як виявляється на практиці зайти до «каплички» може не кожен. 5 вересня цього року священик української православної церкви КП о.Тимофій, перебуваючи в справах в міській раді у цивільному одязі, вирішив зайти до каплички щоб прикластися до ікони, але адепти «руського міру» з криками виштовхали о.Тимофія з каплички та зачинили двері.

36899364492_94eca3f0da_o

Можливо все на цьому і скінчилось би, якби о.Тимофій 6 вересня, знов, перебуваючи в будівлі Марганецької міської ради у справах і гадаючи, що двері «канонічної» церкви все-таки відкриті для всіх віруючих, вирішив таки зайти до каплички. Але сьогодні його знову туди не пустили. Крім того, почали ображати його та віруючих громади УПЦ КП у Марганці. Говорили, що ця капличка є власністю владики Єфрема, це приватна власність працівників міськвиконкому, і що віруючим УПЦ КП вхід заборонено. В цій ситуації прийшлося викликати наряд поліції, але навіть в присутності працівників поліції, працівник міської ради Гончар Н.В., продовжувала ображати о.Тимофія та його прихожан. По завершенні цього конфлікту був складений протокол про адміністративне порушення та написана відповідна заява щодо ситуації у адміністративній будівлі органу місцевого самоврядування. Нажаль, виявляється, щоб зайти в міській раді в церкву потрібна присутність поліції!!!

Сьогоднішня ситуація викликає обурення розташування церкви країни-агрессора в державній адміністративній будівлі, де ще й і порушують конституційні права віруючих громадян України.

Громада парафії Св.Апп.Петра і Павла УПЦ КП м.Марганець
Источник: https://marganetz.wordpress.com

Добавить комментарий