ТЕМАГромадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» продовжує тему незаконно встановлених автомобільних газозаправних пунктів на території міста Дніпро, саме про це йшла мова в прямому ефірі телепередачі «ТЕМА», що на Общественном телевидение ОТВ, за участю лідера Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктора Романенко та члена організації Анатолія Мельнікова.

Віктор Романенко у своєму виступі зазначив, що до ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вже надійшло 10 звернень від мешканців міста з обуренням на встановлені в дворах житлових будинків та поруч із соціально-значущими об’єктами авто газо-заправних пунктів, в свої зверненнях мешканці скаржаться на сморід, який йде від АГЗП та небезпеку, яку можуть спричинити такі пункти.

Романенко, також, зазначив, що по всім зверненням йдеться ретельна перевірка та здійснюються заходи нагляду та контролю, але, на жаль, в своїй діяльності активістам не рідко приходиться стикатися з купою проблем та перепонів,  таких як бездіяльність місцевої влади, пасивність силових структур та відверте ігнорування думки громади.

Читайте також: Газовая заправка терроризирует жителей мегаполиса (ФОТО)

Анатолій Мельніков зазначив, що дані АГЗП є дуже небезпечні для мешканців міста, а також можуть спричинити техногенну катастрофу та  повідомив деякі норми законодавства, які мають застосовуватись при встановленні АГЗП. Варто зазначити, що дані АГЗП не сплачують акцизного збору, що має значні недоотримання до бюджету міста.

Детальніше у відео:

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Відео: ОТВ

Добавить комментарий