Корупція на місцях: тиск на замовлення і погрози з боку Укртрансбезпеки, — про це в прес-центрі Відкритий говорили голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко, представник перевізника Олександр Дроздов(Александр Дроздов) і голова ГО «Характерник» Юрій Марченко.

45542423_1152144494954526_4354407538842664960_n

«Ми провели розслідування і з’ясували, як працює Укртрансбезпека, чи можна розраховувати на безпеку під час перевезення пасажирів або вантажів. Завдяки командній роботі, виявили ряд порушень. А після оголошення фактів, на нас посипалися погрози і почалася псування нашого майна. Крім того, зі слів партнерів-перевізників, їм заборонили створювати з нами профспілку », — говорить Віктор Романенко.

За словами Віктора Романенко, ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» продовжує активно боротися з корупцією в сфері вантажних і пасажирських перевезень, незважаючи на тиск.

«Я вважаю, що Укртрансбезпека виходить за рамки своїх повноважень і готовий вказати на деякі факти. Наприклад, рейдова перевірка відбувається так: представники організації приїжджають на кінцеву зупинку рейсу і вимагають у водія документи. Коли ті показують все необхідне, у них просять надати контрольну індивідуальну книжку. Після складають акти за її відсутність. Однак вони не мають право вимагати її на маршрутах, відстань якого менше 50 км. Це заборонено нормативними документами », — сказав Олександр Дроздов.

За словами Юрія Марченка, є два виходи з ситуації: донести про проблему владі або просто захищатися.

«Країна тримається на тих людях, які на законних підставах платять податки і створюють робочі місця. Є такі перевізники, які виділяють місця для 10 пільгових категорій без дотацій і надають транспорт для бійців АТО. Невже таких підприємців треба витісняти з ринку? А є ряд перевізників, які домовилися з Укртрансбезпекой. У них лиса гума, погано закриваються двері в авто, не працюють гальма … Де ж справедливість? », — каже Юрій Марченко.

джерело: opentv.media