????????????????????????????????????

Сьогодні, 22 листопада 2016р., в Новомосковському районному суді мало відбутись судове засіданні по справі павлоградських наркоторгівців, у яких при обшуку було вилучено 18 патронів та велику кількість наркотичних препаратів, актив Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з головою організації Віктором Романенко підтримали спільну акцію Громадської організації «Характерник» та павлоградського осередку «Майдан Січеслав» на чолі з Юрієм Марченко, проти суддівського свавілля, яка відбулась перед Новомосковським районним судом.

Основним завданням акції було привернення загальної уваги до тієї ганебної ситуації, яка склалася у місті Павлограді в питанні незаконного обігу наркотиків та бездії правоохоронців.

Активісти зачитали Резолюцію мітингу, яка була підтримана учасниками. Резолюція містила в собі вимоги, щодо підтримки учасників АТО, добровольців, заяви проти рейдерських захоплень фермерських господарств, а найголовніше – вимога притягнути до кримінальної відповідальності великих наркотовгівців Павлограду,  по яким вже три роки йде розгляд справи у суді. На думку зібравшихся суд навмисно затягує цей процес, що може дозволити винним уникнути покарання.

Юрій Марченко у своєму виступі подякував своїм товаришам за підтримку та відзначив вагомий вклад у становлення законності активу громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро».

Віктор Романенко підтримав мітингуючих та зазначив, що зараз для України є першочерговим завданням – побудова правової держави, де кожен громадянин має почувати себе захищеним.

Наступне судове засідання заплановане на 21 грудня 2016 року, про перебіг даної справи ми будемо повідомляти додатково в наступних наших публікаціях.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий