9f655f3c708a26fce3acad42286e42ffТриває встановлення  конвекторів малозабезпеченим сім’ям постраждалих від банкрутства міських тепломереж. На кожній сесії затверджуються списки, суми і адреси встановлення. Постійних даних в цифрах у відкритому доступі на сайті міськради практично не знайти.

Згідно оголошення про тендер на проведення робіт установки конвекторів, повинні були в жовтні оголосити переможця, затвердити на сесії і оприлюднити. Н і ч о г о.

В останній статті «У зоні Загальної уваги децентралізація теплопостачання» так само не наведено даних про хід реалізації плану децентралізації, але піддався критиці депутат Ширяєв Г.Г., який висловив свої зауваження, щодо вартості установки конвекторів.

Сайт покров.dp.ua  вирішив з’ясувати чому ж він на сесіях з даного питання часто «утримується», зв’язалися з депутатом і він прояснив ситуацію.

Тоді стало зрозуміло чому спотворює факти мерська прес-служба. Адже депутат пояснював і на комісіях, і на засіданні своєї фракції і на сесії, що він не розуміє за що голосує і ніяких роз’яснень по ряду питань не отримав від чиновників. Але ніяк не мав наміру залишити людей без опалення.

На відеозаписі Ширяєв задає питання на сесії, але начальник управління житлово-комунального господарства Ребенок не зміг роз’яснити вартість складових кошторису виконуваних робіт, хоча повинен був підготовлений перед виступом. Заступник мера Гончаров озвучив лише одну конкретну суму послуг міськ газу 1.354 грн. з майже 13.000 грн.

І тут підключилися «виховувати неправильного» депутата, і керівництво міста та місцева фракція УКРОП. На зборах фракції УКРОП  депутат Ширяєв Г.Г. отримав попередження про виключення з фракції, якщо він не повернеться в «стадо» і не буде «правильно» голосувати.

Але питання залишаються не тільки у депутата, а й громадськості.

Для зарахування грошей сім’ям з міського бюджету для оплати установки конвектора, необхідно було відкрити рахунок в банку. Мерією був обраний банк в Нікополі, а не розташований в місті Покров. Депутатам мер прокоментував про неготовність банків в Покрові до подібної співпраці, що звичайно викликає подив. Було б цікаво побачити відмови банків про неготовність відкривати карткові рахунки для зарахування на них грошей.

Після виконання монтажу конвекторів на руках у людей залишається  акт виконаних робіт. Ні договору, ні проекту, ні актів міськ газу, ЖЕО і т.д. немає. Будемо сподіватися, що це всього лише тимчасова, чимось обумовлена ​​затримка.

У даній статті упустимо розгляд переліку матеріалів, в якому не вказано ні модель конвектора, ні гости або ДСТУ матеріалів.

Найбільший інтерес викликає вартість послуг за актом, яка в сумі склала 8.238 грн.

За п.1 виконання проектної документації на суму 2.800 грн., З них 1.354 грн. послуги міськгазу, що залишилися майже 1500 грн. не деталізовані і неясно за що?

П.2 свердління отвору в стіні під димохід конвектора, він склав 2900 грн. Ми зробили замір висвердленого зразка.

Ми наводимо порівняння розцінок інших компаній, середня ринкова ціна становить 10-12 грн. pа 1 см. буріння.

При глибині буріння 36 см ціна складе 360 грн., Нехай з урахуванням «регіональної відсталості» всі 400 грн., Але ніяк не 2.900 грн. Тобто завищення складає 2.500 грн., а при установці тисячі чотириста сорока восьми  конвекторів, сума переплати тільки з свердління отворів складе 3,6 млн. грн.

П.3. виготовлення монтажних вузлів на 1800 грн. Це вартість за кілька стиків труби автогеном? Так це грабіж серед білого дня.

Городяни, яким встановлюють конвектора побоюються ділитися документами і відомостями про виконання робіт, раптом не включать або ще чого … Багатьом, з тих кому встановили конвектора, через 2-3 тижні ще не підключені і не мають можливості обігріти своє житло.

Питань дуже багато, а відповідей дуже мало. Лише окремі депутати намагаються з’ясувати суть питань по якому проводиться голосування.  Решта, в переважній більшості, депутати, голосування проводять на автоматі. Ніхто не хоче конфліктувати з владою, адже гроші витрачаються з міського бюджету, а не з їх особистої кишені.

Добавить комментарий