Часто спілкуючись з городянами у громадському транспорті чи будь – де на вулицях нашого міста доводиться чути про те, що люди нічого не вирішують та все навкруги гниле та корумповане. Чого не торкнешся скрізь крадуть, дурять та зловживають. Але на питання до таких «скептиків» — «а що саме ви зробили щоб проконтролювати куди йдуть ваші кошти, зібрані податками, що ви зробили для усунення тієї чи іншої проблеми, яку ви піднімаєте в приватних розмовах один з одним?» чую тільки не рішучу відповідь «а що ми можемо?».

demotivators.org.ua-48876-3Та хочу оптимістично заявити, що активісти ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» руйнують існуючі стереотипи та своєю активною участю у житті міста доводять, що при бажанні і певній фаховості можна здійснювати контроль за керуючими органами влади у нашому місті. Так після того, як члени правління організації вийшли на прес-конференцію з приводу ремонту Нового мосту та запитали у влади, щодо відновлення нормального стану пішохідних доріжок на даному мосту(читайте: «Каждая третья гривна на ремонте дорог воруется»- Виктор Романенко), дійсно почалася робота з ремонту пішохідної стежки вздовж нього.

Також завдяки контролю активістів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» за роботами по заміні дорожнього покриття на вулиці Робочій(Системная коррупция в Днепропетровской области.), з рештою таки майже всі стандарти реконструкції були дотримані та покладено другий шар асфальтної суміші. За власний кошт активісти організації неодноразово здійснювали виїзди в райони Дніпропетровської області для контролю стану доріг та їх ремонту. Так у селищі Солоному нами було викрито корупційну схему, створену керівником РайАвтоДору у сел. Солоному та фірмою підрядником, головою, якої є дружина згаданого керівника, дана фірма була заснована для розкрадання коштів спрямованих на ремонт Солонянських доріг (Ремонт доріг по-Дніпропетровськи). Після статей та прес-релізів, що зробили акцент та звернули увагу Дніпропетровської ОДА до даної ситуації, до сел.. Солоного була спрямована комісія ОДА зі спеціальними приборами по заміру шару асфальтної суміші та спеціалістами й чиновниками від адміністрації області. Наразі йде слідство.

У м. Новомосковську після заяви членів організації, щодо пересування вантажівок по дорогах не призначених для даного виду транспорту було встановлено декілька забороняючих дорожніх знаків.

Окрім цього юристами ГО « Майдан Січеслав-Дніпро» ведеться безкомпромісна боротьба з корупцією та недбалістю у судовій системі( читайте:Кримінальну справу проти судді ВІДКРИТО!)

Вже порушено декілька кримінальних проваджень проти суддів різних інстанцій, деякі з них вже у «втечі».

Це далеко не всі приклади діяльності нашої громадської організації,що демонструють дуже важливу річ – якщо є бажання можна подолати будь-яку недбалість та непрофесіоналізм державник чиновників! Люди самі можуть стати ковалями свого добробуту – доведено активістами ГО «Майдан Січеслав – Дніпро».

Бережи нас Господь і Слава Україні!!

З повагою та надією на краще член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» Ігор Кабанюк

Добавить комментарий