Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко зазначає, що на сьогоднішній день в Україні встановлені міри покарання за п’яне водіння, які не забезпечують належних санкцій на порушника. Зокрема, встановлені розміри штрафів, на думку громадського діяча, легко забезпечуються особами, які затримуються за кермом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

DSC_113311

Про це він заявив на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«Штраф у 10 тис. грн — це дрібниця для тієї категорії людей, яких сьогодні прийнято називати« мажорами ». В Україні сьогодні дуже слабка відповідальність за водіння в нетверезому стані. В європейських країнах 0,2 проміле алкоголю в крові обертаються людині в десятки тисяч доларів. І тому людина кілька разів подумає, перш ніж влаштовувати собі такого роду веселощі. Ми будемо ініціювати позапланові перевірки водіїв в транспортних потоках, довічне позбавлення права керування транспортним засобом і наполягати на тому, щоб справи, які стосуються порушення Правил дорожнього руху з боку правоохоронців, особливо по ст. 130 КУпАП, розслідувалися під наглядом і впливом громадськості », — сказав Віктор Романенко.

Активіст підкреслює, що громадські активісти будуть пильно стежити за судовими процесами, які стосуються розгляду справ за водіння в стані алкогольного (наркотичного) сп’яніння.

«Ми повинні проконтролювати ті рішення, які виносить суд. Природно мова не йде про тиск на суд або порушення громадського порядку під час проведення засідання. Насправді до суду сьогодні дуже багато питань і громадськість, або за рахунок своєї присутності на засіданні, або використовуючи матеріали за підсумками засідання, повинні зробити висновки про неупередженість суду та правомірності прийнятих ним рішень », — додав Віктор Романенко.

Джерело: МОСТ ДНЕПР — новости Днепропетровска и Украины

Фото: Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий