В Дніпрі активісти вимагають від силових структур та міської влади негайного демонтажу незаконних автомобільних газозаправних станцій (пунктів).

AGZPi

Про це на своїй сторінці повідомив Голова правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.  Як приклад Віктор Михайлович  приводить ситуацію, яка склалась у Кривому Розі, а саме рішучість дій органів прокуратури, дала можливість у судовому порядку припинити діяльність із незаконного продажу фальсифікату дизельного палива на незаконно встановлених АЗС.

ооооооооооо

Користувачі соціальної мережі Facebook у своїх коментарях зазначають, що ситуація, яка склалася в місті Дніпрі з продажем дизельних матеріалів вже набрала  небезпечного характеру, навіть, є застереження, що незаконно встановлені пункти продажу дизельного палива ( по яким вже ведеться  досудове розслідування органами Національної поліції) реалізують паливо, яке має бути передано до зони проведення антитерористичної операції на сході України.  Але, якщо, навіть, це лише думки певних містян, активісти Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» вважають, що дана інформація має бути в терміновому порядку перевірена силовими структурами!

Варто зазначити, що Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» з липня  2016 року проводить діяльність із виявлення встановлених АГЗП з порушенням приписів законодавства.

ддддддддддд

Так, за заявами мешканців міста Дніпра, при сприянні активістів у складі комісії Дніпровської міської ради було проведено перевірку та встановлено, що АГЗС, які розташовані на території міста Дніпра, в тому числі і пункт продажу  розташований на перехресті вулиці Січових Стрільців та пр.. Пилипа Орлика, здійснюють роботи підвищеної небезпеки, на виконання яких, згідно інформації наданої ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, дозвіл не надавався. На даний момент за сприяння міської влади, а саме бездіяльності цієї установи, при пасивній позиції силових структур АГЗП, що розташована в 15 метрах від багатоповерхового житлового будинку продовжує свою роботу, чим загрожує життю та здоров’ю мешканців Шевченківського та Центрального районів міста Дніпра.

ррррррррр

І поки, місцева влада зволікає, силові структури зайняли позицію очікування, мешканці міста готуються до більш активних дій, а що це буде – перекриття  центральних доріг, або громадський арешт незаконних заправочних станцій,  стане відомо згодом, але, на нашу думку, владі варто уважніше ставитись до життя і здоров’я населення, щоб не дочекатися трагічних наслідків своєї бездіяльності.

Ми і надалі будемо інформувати своїх читачів про перебіг розгляду даних питань та запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до боротьби, бо, як нам всім відомо, лише спільними зусиллями можна навести лад у місті та країні в цілому!

З повагою,

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий