Велика кількість супермаркетів дають можливість обміняти товар, термін використання якого вже закінчився на ідентичний, але свіжий, при цьому сплатити менше 10 копійок. Хоча не всі покупці знають про таку послугу, так як співробітники надають таку інформацію неохоче.

Більшість покупців активно відвідують супермаркети через  проведення акцій та знижок. Не всі клієнти усвідомлюють, що привабливі цінники приховують за собою неякісний, не придатний до споживання товар.

Фото: profimerch
Фото: profimerch

Хоча насправді, якщо Вам до рук потрапила не якісна продукція, Ви можете додатково заробити, стверджують бувалі покупці. У деяких супермаркетах діє акція, коли можна отримати свіжу продукцію за дуже низькою ціною, за умови, що знайшли на прилавку продукцію, в якої закінчився термін споживання.

Одні супермаркети пропонують замість неякісних товарів, свіжі за копійки, інші можуть запропонувати компенсацію за неякісну продукцію, — стверджує виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов.

Адміністратори торгових мереж говорять про те, що інформацію про такі акції має невелику кількість постійних покупців. Так як супермаркетам потрібно було б терпіти величезні збитки через таку освіченість клієнтів.

Жителі столиці можуть мати інформацію про наявність цих акцій, далі в регіонах клієнти вже не так сильно обізнані. Так як інформація про акції щодо неякісної продукції в більшості випадків ніде не висвітлюється. Хоча всім зрозуміло, що в регіонах значно більші обсяги простроченої продукції, ніж в столиці, — каже представник «Союзу споживачів України».

В одному зі столичних супермаркетів було проведено рейд, в ході якого учасники змогли обміняти неякісну продукцію на свіжу і оплатили при цьому не 360 гривень, а трохи більше 50 копійок. За наявність неякісної продукції на полицях вся відповідальність лягає на співробітників магазина, так як саме вони будуть виплачувати повну вартість товару.

Всім клієнтам, які хочуть економити на своїх покупках, фахівці рекомендують ходити за покупками зі всією родиною. Товари за копійки продаються в кількості один товар одному покупцеві, а такої продукції у магазинів завжди вистачає.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія  Желізняк

За матеріалами: zik.ua

Добавить комментарий