Нами, як громадськістю Дніпропетровщини ведеться робота, щодо притягнення до відповідальності суддів, які при винесенні рішень від імені України цинічно порушують Закони нашої держави. 

Читайте також : Не тільки недоторкані, а ще і неосудні 

Активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  звернулись  до Прокуратури Дніпропетровської області з Повідомленням про злочин, в якому просимо притягнути суддю Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Наумову О.С. до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.375 КК України. На що Прокуратура надає відповідь, що в діях ( а саме в порушенні Законів України суддею(!)) вони не вбачають склад злочину і не вносять дані факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Після такої відповіді багато хто б зупинився із думкою про те, що ця система незламна і побороти її не можливо, але не Актив громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», ми йдемо далі і подаємо позов до суду на прокуратуру Дніпропетровської області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Наумовою Ольгою Сергіївною кримінального правопорушення, передбаченого ст.375 Кримінального Кодексу України, а саме – постановлення завідомо неправосудного рішення, що карається обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Фото документу!7497e42a4a80ea7767d75846c2d197db8df3dfe8bf73ffb4548db6914a5e3516

І вже 2 липня 2015 року Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська повідомив, що 06 липня 2015 року о 9:30  призначено розгляд нашого позову, тому

Звертаємось до усіх патріотів приходьте 6 липня на 9:30 до Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська та скажіть своє НІ суддівському свавіллю!

До зустрічі!

 

 

Прес-служба ГО «МайданСічеслав-Дніпро»

Добавить комментарий