26 вересня о 12:00 у медіа-центрі ДНІПРО ПОСТ відбулася прес-конференція «Без надії таки сподіватись»: дніпровців запрошують відвідати виставку художніх робіт переселенки, дружини добровольця АТО Юлі Кириченко».

14483412_1219692088082355_1440578545_n

У прес-конференції беруть участь:

— голова комітету Громадської ради з питань культури та релігії, волонтер Тамара Мудрак;

— член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар;

— священник грекокатолик, директор БФ «КАРІТАС» Василь Пантелюк;

— художниця-аматорка Юлія Кириченко;

— волонтер з арт-терапії Анатолій Міньків.

Вероніка Коміссар:

Розпочати я хочу зі слів подяки медіа центру Дніпро Пост за те що надають можливість донести важливу інформацію до громади.

Варто зазначити, що основним напрямком діяльності громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро»  є проведення антикорупційних розслідувань та вивчення і розкриття питань житлово-комунального господарства, але ми,як організація яка була створена під час подій Революції Гідності завжди ставимо на перше місце питання патріотичного виховання та об’єднання навколо болючих питань, які потребують масової уваги.

Так вийшло і в цей раз, коли до нашої організації звернулась за підтримкою відомий волонтер м. Дніпра Тамара Мудрак, почувши історії родини Кириченко нами було одноголосно прийнято рішення допомогти у висвітленні інформації про виставку художніх робіт переселенки, дружини добровольця АТО Юлі Кириченко, доля родини Кириченків в один час дуже складна і може лякати, а з іншого боку вони подають приклад незламності та жаги до життя, я думаю детальніше про родину розкажуть наступні виступаючі, а я зі свого боку запрошую всіх відвідати виставку «Без надії таки сподіватись» талановитої художниці Юлі Кириченко,

Офіційне відкриття якої відбудеться 27 вересня о 13:00 у міській бібліотеці (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23).  Виставка триватиме до 11 жовтня. Вхід вільний.

Юлія Кириченко:

Хочу звернутися до громадськості та розповісти про мету цієї виставки. Головна мета не зібрати кошти, а привернути увагу до важко хворих людей, у яких вже немає надії на подальше комфортне життя. Окрім лікування, яке вони отримують, можна ще щось робити, щось прекрасне, що приносить задоволення і робить щасливим, незважаючи на те, скільки нам залишилось. В нашій країні важкохворі люди залишені напризволяще, вони залишаються наодинці зі своїми проблемами, і психологічними теж.

Василь Пантелюк:

Я представляю благодійний фонд “КАРІТАС”, у Дніпрі діють три наших центри. За цей період ми прийняли близько 26 тисяч людей. Ми допомагаємо інвалідам 1-2 групи, багатодітним сім«ям та взагалі усім потребуючим. У нас на обліку є до 60 хворих, які приймають гемодіаліз у лікарнях, якими ми опікуємося. Так само ми допомагаємо модульному містечку. Саме там проживає Юля. Наші соціальні працівники допомагають її сім’ї. Як кажуть у народі, одна біда тягне за собою іншу. Юля не мала де проживати, а тепер ще до цього долучилася тяжка хвороба. Сім’ї допомагають волонтерські та громадські організації, але мають бути і державні програми. Запрошуємо на виставку усіх. Ми сприяємо її проведенню. Навіть у такому стані у людині відкриваються різні таланти. Юля хоче послужити суспільству і через цю свою творчість передати певні відчуття. Церква завжди є з народом і підтримує своїх людей.

 

Анатолий Минькив:

Я являюсь волонтером и занимаюсь арт-терапией в Днепре уже 2 года в больнице им. Мечникова, военном госпитале. С Юлей я познакомился 3 месяца назад. Могу сказать, что это лучезарный человек, открытый и очень приятный в общении. За 2 года работы в арт-терапии я понял, что она настолько нужна для наших бойцов и для людей, которые страдают всевозможными заболеваниями. Потому что через искусство человек самовыражается и успокаивается. Увидев работы Юли вы увидите, что она полностью была поглощена работами и получает от этого удовольствие. При арт-терапии люди перестают чувствовать болевой синдром. Их внутреннее состояние улучшается, успокаивается, они уравновешиваются. Сначала ко мне пришла Юля, через месяц начал ходить ее муж. Я считаю, что искусство — это настолько мощное оружие в данном направлении, столько делает для людей. Я считаю, что государство должно заняться этим вопросом и дать возможность большому количеству людей присоединиться к арт-терапии.

Тамара Мудрак:

Я як волонтер з цією сім’єю познайомилася у січні 2016 року. Я хотіла б сказати, що це героїчна сім’я. Чоловік Юля Богдан пройшов Іловайський котел. А зараз це сім’я інвалідів. У Богдана 3, а у Юлі перша група. Як активістка, я би хотіла, щоб громадськість і на державному рівні звертали увагу більше на проблеми інвалідів. Перше куди ми звернулися, до директора благодійного фонду “КАРІТАС” отця Василя і він нам не відмовив. Дякуючи цій організацій ми знайшли підтримку, бо не знали як це точно робити далі. Дякуючи підтримці вони отримали кімнату в модульному містечку. Але в січні були зібрані документи на квартиру і вони досі блукають. Сім’я не отримала квартири, потрібні дуже великі кошти на лікування. Дуже дякую громадським активістам, які слідкують за долею цієї сім’ї. Мабуть, велика біда відкриває у людях такі таланти. Відвідуючи модульне містечко ми побачили картини Юлі і завтра у всіх буде нагода побачити ці прекрасні роботи.

Добавить комментарий