Сьогодні 27 вересня о 13:00 у міській бібліотеці м.Дніпро (вул.. Воскресенська, б.23) відбулось відкриття виставки «Без надії таки сподіватись» художниці-аматорки Юлії Кириченко, де були присутні Тамара Мудрак, Василь Пантенюк, Анатолій Миньків, громадськість та мешканці міста,  серед запрошених також були представники  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

В процесі цього відкриття Юлія Кириченко представила свою колекцію із 15 картин, відповіла та відповіла на різні запитання журналістів та присутніх. Художниця має на меті звернути увагу до проблем важко хворих людей, які втратили надію на подальше життя. Робить акцент на тому, що окрім медичних препаратів та курсів лікування люди можуть спробувати знайти себе в різних видах творчості.

Автор виставки дуже мужня та талановита молода людина, яка завдяки своїй творчості робить світ красивішим, відвідавши її виставку та познайомившись з її роботами хочеться подякувати Юлії Кириченко за її талант та побажати їй творчих успіхів.

Фото-звіт:

DSC_3032

Запрошуємо всіх відвідати виставку, яка буде тривати до 11 жовтня в приміщенні Дніпровської міської бібліотеки, 4й поверх соціо-ккультурна зала.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий