Як забезпечити спокій людей на свята та чи варто переносити пам’ятний камінь на нову Алею пам’яті. Ці та інші питання обговорювали члени клубу «DNIPRO LIVE», чергове засідання якого пройшло в ДніпроОДА.

Учасники дискусійного клубу зібралися в конференц-залі ДніпроОДА.

_1_149388074549312-14A
Заступник начальника управління культури Дніпровської міської ради Сергій Харчев повідомив про заходи, заплановані в місті на травневі свята.
«8 травня відбудеться урочиста хода від площі Героїв Майдану до парку Пам’яті та примирення. 9 травня зранку – традиційне покладання квітів до меморіалу Слави. Крім цього, по районах відбудуться покладання квітів до меморіалів та місць поховань», — розповів Сергій Харчєв.

Член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар зауважила: під час масових заходів 8-9 травня можливі провокації. На її думку, громадяни комуністичних поглядів можуть використовувати заборонену символіку. Протистояти цьому варто великою кількістю державної символіки та толерантним ставленням до  співвітчизників, переконана активістка.

18280270_1454120007993035_1166366552_n

Представниця ГО «Інститут розвитку територіальних громад» Владислава Савіна розповіла про облаштування Алеї пам’яті загиблих героїв Революції Гідності та бійців АТО.

«З’явилася ідея розмістити на стелах слоган «герої не вмирають» європейськими мовами — українською, англійською, німецькою та французькою, і так висловити пошану людям, що виборювали наше європейське майбутнє», — зауважила Владислава Савіна.

_1_149388074550831-34E2

Чи переносити на Алею пам’ятний камінь , має вирішувати громадськість, впевнений голова Громадської організації  «Майдан-Січеслав Дніпро» Віктор Романенко.

Різні погляди на ситуацію та спільний пошук відповідей – головна мета обговорення учасників клубу.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

за матеріалами: adm.dp.gov.ua

Добавить комментарий