korupc0Нові державні структури пускають пил в очі Європі, МВФ і рідному народу. 

Про унікальних і вкрай чесних чиновників зі служби автомобільних доріг області– майстра по тендерам Животченко і «професора» Лебединського, чия квартира дивовижним чином зникла з декларації про доходи, ми на нашому сайті писали неодноразово. Також повідомляли про їх «бідність» високим столичним і місцевим інстанціям. Однак віз (або мерседеси?) і нині там.

Читайте також: Деклараціями відповідальних за якість доріг в області зайнялась прокуратура.

Ми, в ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», й досі не зрозуміли, чому так відбувається. Декілька разів повідомляли про казна-звідки отримані багатства названих товаришів. Писали в НАЗК, в НАБУ  та інші новостворені державні структури. Але в результаті ці круті на вигляд інстанції просто перекладали свою роботу на інстанції, які працювали й в минулі роки – скажімо, прокуратуру або фіскальну службу.

Доходить до смішного. Наприклад, в НАКЗ, отримавши від нас копії декларацій про доходи Животченко і Лебединського, накрапали у відповідь приблизно таке. Мовляв, поки ці дані не внесені до електронного реєстру, працювати вони не можуть. Це ж треба таке вигадати!

Лихо «відмазались» і в НАБУ, де наші документи просто переслали до секретаріату з прав людини при Верховній Раді.

Тому, дорогенькі мої, виникає цілком логічне запитання. Шановні борці з тіньовим бізнесом і корупцією, за що в такому випадку вам зарплату – і досить велику – платять? Куди ви витрачаєте державні, точніше народні мільйони? На конверти з відписками? Купуєте «стріли» для перекладання роботи на чужі плечі?

Вибачте, але народ України не готовий платити шалені гроші за послуги звичайних клерків – навіть з дипломами юридичних навчальних закладів. Ми ж тут, на місцях, всі гуртом сподіваємося на роботу професіоналів. Тим паче, що вам особливо і робити щось екстраординарне не треба. Маю на увазі – після розслідування активістів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» і публікації фактів в ЗМІ.

Але «парорух» кудись не туди поїхав. У нас, виявляється, антикорупційна машина, до якої  входять шість (!) нових організацій, схожа на старий драндулет. Він тупо буксує і буквально захворів бюрократією. Причому зараз становище гірше, ніж за часів пріснопам’ятного Віктора Хведоровича, коли нахабнішали, але не до такої ж міри.

Виходить, дорогі мої, що доцільність створення тих же НАЗК і НАБУ під великим питанням. Звичайно, пустити пил в очі Європі з метою отримання чергового кредиту від МВФ вони можуть на професійному рівні – слава богу, не дурні там сидять, грамотних набрали кадрів. Але ж і в інших місцях, не дуже віддалених, теж повинен хтось сидіти!

Кого з борців з корупцією не запитаєш, майже всі люблять радянський фільм «Місце зустрічі змінити не можна». При цьому чомусь дружно забувають слова головного героя картини Жеглова про те, що «злодій повинен сидіти у в’язниці».

Хлопці! Та нам для вас паперу не шкода. Ми не жадібні, напишемо ще не один «роман про каменюку». Але, як казав Жеглову інший персонаж названого фільму – незаконно заарештований за підозрою у вбивстві Груздєв, «робіть що-небудь, не сидіть сиднем». Інакше навіщо нам вас годувати, коли ви працювати не хочете? А може, просто не вмієте? Ганьба, борці ви наші, та сором!

Але бездіяльність та показовість вищих ешелонів влади, лише розширює можливості громадськості,  та примножує прагнення до очищення від корупціонерів та негідників,  тому, шановні кимось крадії бюджетних коштів, нас не зупинять відписки псевдо організацій, ми йдемо далі, на щастя, законодавство знаємо!

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Віктор Романенко

Добавить комментарий