Сьогодні, о 8 годині ранку до активістів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» звернулися за допомогою представники малого та середнього бізнесу нашого міста. Люди, що підтримували Дніпропетровський ЄвроМайдан, благали зупинити свавілля місцевої влади, яка з самого ранку без будь-яких законних підстав почала «демонтувати» МАФи.

Прибувши на місце, так званого демонтажу, ми побачили з десяток комунальних працівників, що в буквальному сенсі трощили кіоск, «демонтуючи» його на дрібні шматочки пластику, під охороною поліції та муніципальної гвардії. Незалежно від того, чи в порядку дозвільні документи на даний МАФ, вражає цинічна неповага до приватної власності з боку влади. Невже неможна прибрати кіоск не пошкоджуючи його? Відповідь залежить від того, що ставили собі за мету представники влади. Якщо пан Погрєбов таким чином демонструє повну зневагу до малого та середнього бізнесу та закону, то в нього це вийшло дуже вдало. Та цього вищезгаданому пану здалося замало,  тому своє презирство до простих городян Погрєбов продовжив демонструвати й під час зустрічі в будівлі виконкому. Але про це трохи згодом.

Звісно ж правди шукати підприємці під опікою громадськості  рушили до міськради. О 10 ранку  під її будівлею  вже зібралися сотні зо дві мітингуючих. Між присутніх лунали слова обурення такими діями влади, за яку багато хто з представників малого та середнього бізнесу стояв, і не тільки, на Майданах країни, під час Революції Гідності. Вимоги протестувальників були простими та конкретними- зупинити свавілля та діяти по закону. Після години протесту до людей вийшов в.о. директора відповідного департаменту Терентьєв Дмитро та спробував пояснити людям  позицію міськвиконкому. Але пояснення пана Дмитра були млявими та незрозумілими, і замість того щоб вгамувати запал підприємців, тільки посилили їхню впевненість в тому, що треба діяти рішуче.

мафы

Під проводом громадських активістів мітингуючи потрапили в будівлю міськради, бажаючи зустрітися  з першим заступником мера,  вищезгаданим паном Погрєбовим. Пан Погрєбов пручався, але все ж погодився прийти до людей у «білу» конференц-залу.  На жаль, очікувана зустріч з заступником тривала меньш ніж 5 хвилин та конструктивом з його боку не відзначилась. Пан Погрєбов безапеляційно зазначив те, що, якщо міська влада порушує закон, то присутні можуть звернутися до суду, а в нього є своє бачення закону. (СВОЄ БАЧЕННЯ ЗАКОНУ, КАРЛ!!!). Міськвиконком буде діяти, а ви оскаржувати наші дії в судах. І неважливо, що ми знаємо,що це незаконно- спробуйте це ще довести!! Після невеличкої паузи пан Погрєбов зухвало вигукнув –До встрєчі в судє!- і вийшов геть, залишивши бідолашного пана Терентьєва наодинці зі спантеличеними підприємцями.

Сподіваємось, що міська влада все ж таки прислухається до людей, для яких ці кіоски є єдиним джерелом виживання для них та їхніх сімей та знайде компроміс зі своїми спів городянами, запропонувавши їм, нарешті, зрозумілі та чесні правила ведення бізнесу.

 

Пресс-служба «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий