17 червня 2016 року відбувся брифінг начальника одного з відділів прокуратури області Сергія Лисаченко за участю голови громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктора Романенко.

m5VDXWxvkAg

В своєму виступі Сергій Лисаченко зазначив, що з початку 2016 року судом вже розглянуто два кримінальних провадження за фактом зайняття гральним бізнесом та винесено вирок особам, які  організували у місті Дніпрі мережу ігрових залів (ст. 203-2 КК України).

Крім того, в рамках кримінальних проваджень працівниками прокуратури та СУ ГУНП в області за участю громадськості ініційовано та проведено 32 обшуки на території міста Дніпра, під час яких викрито 32 незаконних гральних зали, вилучено 184 гральних автоматів, 130 системних блоків та документи, що підтверджують зайняття злочинною діяльністю.

Сергій Лисаченко зазначив, що наразі прокуратура області тісно взаємодіє із громадськістю Дніпропетровщини, зокрема громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з лідером Романенко Віктором. Прокуратура дякує членам  організації за активну громадянську позицію та має надію на подальшу конструктивну співпрацю.

Лише упродовж минулого тижня  припинено діяльність 8 гральних закладів, в яких в ході обшуків вилучено 50 ігрових автоматів, 24 системних блоків та чорнову документацію. Наразі встановлюються організатори незаконного бізнесу.

Віктор Романенко у своєму виступі зазначив, що громадська організація, яку він очолює, має свої осередки в усіх містах Дніпропетровської області і завдяки цьому центральний офіс отримає перевірену інформацію від першоджерел в містах. Питання викриття незаконних залів гральних автоматів є пріоритетним для активістів, так як їх розквіт відбувається не без участі певних співробітників правоохоронних структур. Романенко повідомив, що наразі є плідна взаємодія із органами прокуратури, але і є питання, наприклад заначеного вище, які також потребують уваги органів прокуратури.

На завершення брифінгу  Сергій Лисаченко наголосив, що організація ефективної протидії гральному бізнесу перебуває на постійному контролі прокуратури області та громадськості.

Виступаючі звернулись до громадян з проханням не бути байдужими і повідомляти про виявлені ними факти роботи залів гральних автоматів.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий