Сесія міськради Дніпра-Дніпропетровська ще раз змусила городян реготати. Правда, знову крізь сльози.

13410453_1133622200022678_1941187852_o
Спочатку «порадував» Оппоблок, який з’явився в білих футболках з написом «Ми живемо в Дніпропетровську». Безуглий від імені депутатської групи «За Дніпропетровськ» ініціював чергове звернення до Верховної Ради щодо скасування постанови про перейменування. Начар’ян нагадала йому, що раніше вже надсилали подібне, але, як виявилося, марне звернення – від імені міськради. Але робити щось треба було, в результаті нове рішення набрало близько 30 голосів.

Ворог народу … вибачте, преси – пан Санжара трошки засумував, що у нього немає футболки як у ОБ, але потонути в сльозах йому не дала мадам Начар’ян. Вона пообіцяла йому зробити такий подарунок, і дитинка заспокоїлася.

Ну а товариш Суханов практично підвів підсумок голосування:

— Тепер ви – мер Дніпра, а ми живемо в річці, — сказав він, натякаючи на невиконану передвиборчу обіцянку зберегти стару назву міста, і подарував міському голові ласти і надувний круг.

А що ж Борис Філатов? Він цього разу цілком чітко давав зрозуміти депутатському зібранню, яким чином треба голосувати. Сказав: «Прошу підтримати» — підтримують. «Натякнув», мовляв, голосуйте як вам заманеться – і почався розбрід і хитання. Прямо як рибка  в річці граються, їй-богу. Так і хочеться запитати, де їх іграшки, наприклад, велосипеди.

До речі, за словами Артема Хмельнікова, велосипеди у них в голові. Так що за майбутнє міста можна не хвилюватись…

Важливе питання про ОСББ не залишило осторонь Загіда Краснова, який дізнався від мера, що в даній темі самий головний Хозін. Краснов виніс конкретну пропозицію щодо створення єдиного центру (респект!), який буде займатися кондомініумами. Втім, від Загіда на сесії була і вже дуже приваблива фраза:

— Треба підтримати бізнес, він дає робочі місця. Є бажання допомогти, але як це зробити, кожен з нас цього не знає – це знають лише фахівці.

Гм, а ми, дурні, вважали, Краснов сам фахівець у всьому.

Йдемо далі. Начальник патрульної поліції міста Володимир Богоніс поскаржився на брак фінансів і скромно попросив для правоохоронців 5 млн. грн. Його підтримав Суханов, який запропонував перерахувати цей мізер з 60 млн. грн., які виділяються на охорону міської ради або 19 млн. грн., передбачених на нікому не потрібний «другий» муніципальний телеканал.

І тут почалося. Філатов згадав про «нальоти» і запропонував настрочити звернення до генпрокуратури з вимогою розібратися, хто півтора місяці тому в спортивних костюмах вривався до міськради, коли у нас була делегація Кабміну.

Краснов урезонив, мовляв, давайте не показувати «дурь каждого», а ви самі напишіть цю заяву. Мовляв, «лічняки» з трибуни не потрібні.

Крім того, за словами Хмельнікова, дивом (точніше – після розмови з IT-волонтерами) з’ясувалося, що десять «лимонів» на програму «Відкритий бюджет», що мало реалізувати  КП «Інфо-Рада-Дніпро», сума рівно в десять же разів завищена, і вистачить на цю справу всього мільйон.

Така нахабність розбудила пані  Староскольцеву. Ні, вона і раніше не голосувала за це рішення, а сьогодні взагалі  зробила зауваження депутатам, що вони спочатку приймають рішення, а потім їх змінюють. Так, Настенька, в Дніпрі завжди так – невже ти не знала?

Примітно, що коли Філатов запропонував забрати гроші у муніципального телеканалу, Староскольцева відповіла, що не має до нього ніякого відношення. Зрозуміло, до чого тут вона? Це все її чоловік Володимир Федоров. Тобто – ніякої корупції!

Після невеликих перипетій Лисенко нагадали, що на сайті міськради досі немає титульного списку ремонтів. Виявилося, що всі ці сайти нікому не потрібні, тому що пан Лисенко вважає свою сторінку в соцмережі офіційний сайтом міської ради. Зараз, мабуть, вже дзвонить Цукербергу і домовляється, щоб його не здали.

Гуморили й надалі. Той же Михайло Лисенко запропонував депутату Суханову безкоштовно скористатися стерилізаційним центром для тварин. Суханов, який чітко пам’ятає, як в Міжнародний день захисту дітей дніпровським малечам наливали сік в 100-грамові горілчані одноразові стаканчики, відмовився, але оцінив жест Лисенко.

— Я так розумію, це ви з особистого досвіду? – сказав непохитний Суханов. – Дякую. Але я утримаюсь.

Так само на сесії Лисенко «пустив сльозу» за Катерину Збарську, яка протягом сесії не сказала жодного слова. Чи все у неї в порядку? Втім, це не до нас питання. Але, думаю, місто переживе таке мовчання.

На закінчення про одну-єдину, але сумнівну  радість. На сесії дали зелене світло можливості винесення альтернативних проектів рішень, які, до речі, ніяк не  передбачені законодавством. Ну а те, що збільшили кількість працівників міськради, так це ж для блага народу. Вірніше – для його шиї.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий