І можливо б ми оминули увагою це порушення з боку Укртрансбезпеки, але якщо б не водій вантажівки, який на запитання від громадськості – а чому Вас зупинили?, відповів – та це ж поліція, от і зупиняюсь!

Так, дійсно, під час кожного виїзду громадської комісії ми фіксуємо, що форма інспекторів Укртрансбезпеки є абсолютно ідентичною формі патрульних поліцейських, а саме поло та брюки темного кольору, нашивки на рукавах, кепка із емблемою посередині та навіть жетон схожої форми, та все це можна списати на співпадіння, якби не сигнальні жилети, а точніше їх колір.

40855328_1115026758666300_5066840096674676736_n
Праворуч поліцейський, ліворуч – Укртрансбезпека, різницю бачите?

Жилети салатового кольору зі світловідбівними елементами, які зазвичай можна побачити на поліцейських, наділи на себе інспектори Укртрансбезпеки.

Можливо ви скажете і що в цьому такого, або як самі інспектори говорять громадськості: «які керівництво видало – такі й носимо», якби ж не одне АЛЕ, що закріплено Наказом Міністерства Інфраструктури України №255 від 27.08.2016р., а саме:

«7. Персонал пересувного пункту має бути забезпечений спецодягом, до складу якого входить сигнальний жилет оранжевого кольору із світловідбивними елементами.».

Як ми бачимо, законодавець чітко дає визначення якого кольору має бути жилет у персоналу пересувного пункту, а саме ОРАНЖЕВОГО!

Отже, надягаючи форму, яка є точною копією (за виключенням нашивок) форми поліцейських, порушуючи вимоги відносно кольору сигнального жилету, інспектори Управління Укртрансбезпеки свідомо порушують норми закріплені Наказом профільного Міністерства, чи то є завдання від керівництва? Чи то, щоб водіїв вводити в оману та привласнювати собі повноваження поліції?

З цим та багатьма іншими порушеннями в роботі Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області у форматі скарг вже ознайомлено найвище керівництво держави.

40684743_1115026805332962_4355057852725854208_n
А це звичайний день на Криничанському посту, до речі, в цей час всі особи, що зафіксовані на фото знаходяться на робочому місці та мають берегти громадський порядок та безпеку на транспорті, але по факту лише порушують приписи Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я».

А ми в свою чергу, продовжуємо заходи громадського контролю та дякуємо колегам, що не стоїте осторонь, бо саме спільними зусиллями ми змусимо цю структуру працювати на користь Дніпропетровщини ( і так, це не просто гучні слова – це ФАКТ).

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»